Kompleksowa budowa domu

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Celem naszej firmy jest budowa domu, który zapewni każdemu Klientowi wygodę, bezpieczeństwo i spokój. Aby zrealizować marzenia Klientów wypracowaliśmy ofertę budowy domów, która odpowiada na obecne trendy. Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze minimalizującej wkład czasu Inwestora. Chcemy odciążać od przykrych obowiązków i ułatwić możliwie jak najbardziej przeprowadzenie tak ważnej inwestycji. Poniżej przedstawiamy zarys naszej oferty skierowanej do każdego, kto marzy o budowie swojego lokum.

kompleksowa budowa domu

Budowa domu od projektu pod klucz

Wybierz jedną z naszych gotowych propozycji. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone projekty domów jednorodzinnych. Zajmiemy się całym procesem inwestycyjnym. Od adaptacji projektu do lokalnych warunków, zorganizowania wymaganych pozwoleń po wybudowanie domu i zakończenie procesu inwestycyjnego. Gotowe projekty domów, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów łączą w sobie wysoką funkcjonalność, elegancję oraz są pełne rozsądnych i sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Jednocześnie jako, że zdajemy sobie sprawę z różnorodności Inwestorów zachęcamy do indywidualnych modyfikacji projektów i dostosowania instalacji pod oczekiwania Klienta. Na każdym etapie planowania służymy radą i pomocą.

Budowa domu “uszytego na miarę”

Tą ofertę kierujemy do Klientów chcących zaprojektować swój wymarzony dom we współpracy z naszym architektem. Pełna swoboda w tworzeniu przyszłego lokum to niebywała zaleta tej oferty. Służymy radą i pomocą w stworzeniu indywidualnego projektu domu. Po uzgodnieniu szczegółów nasza firma zajmuje się całym procesem inwestycyjnym. Obsługujemy budowę, załatwiamy formalności. Zamiast tracić czas na zrozumienie prawa budowlanego i technicznego żargonu oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!

Masz już projekt domu? Pozwól nam go wybudować!

Część Klientów posiada już projekt domu, a nawet pozwolenie na budowę. Wtedy również może wkroczyć nasza firma i przystąpić od razu do budowy domu. Budujemy domy do stanu surowego otwartego lub deweloperskiego. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wykonanie powierzonych nam robót. Niebywałą zaletą jest szybkość wykonania inwestycji oraz przejrzyste zasady współpracy.

budowa domu

Usługi budowlane

Jeżeli twój dom jest już w trakcie budowy lub potrzebujesz zlecić część robót – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonujemy szereg usług, również okołobudowlanych. Sprawdź naszą bogatą ofertę. Pamiętaj, że w każdej sprawie możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem.