Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

oferta pracy

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów na projekty i budowy domów,
  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami,
  • Umawianie spotkań z klientami,
  • Prowadzenie spotkań omawiających ofertę budowy domu,
  • Analiza potrzeb klienta,
  • Prowadzenie spotkań, negocjacje, zamykanie sprzedaży,
  • Raportowanie działań i ustaleń z klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i oferowanych usług.

To oferujemy

  • Przeszkolenie, możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system premiowy,
  • Przyjazna atmosfera w młodym, ambitnym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność w budowaniu relacji, komunikatywność,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność szybkiej nauki,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Dodatkowe atuty: doświadczenie w sprzedaży, znajomość branży budowlanej i materiałów budowlanych, umiejętność czytania rysunków technicznych.

Czekamy na wiadomość od Ciebie