Inżynier budowy

oferta pracy

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie budów domów jednorodzinnych
  • organizacja robót budowlanych od prac ziemnych poprzez stan surowy otwarty aż do stanu deweloperskiego
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • organizacja dostaw materiałów
  • planowanie kolejnych etapów budowy
  • koordynacja ekip budowlanych
  • analiza projektów budowlanych
  • bieżący kontakt z kierownikiem budowy i inwestorem
  • rozliczanie kosztów inwestycji

To oferujemy

  • szkolenia
  • regularne premie
  • możliwość awansu i rozwoju
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów
  • pracę polegającą na kontakcie z wieloma interesującymi ludźmi
  • bardzo dobrą atmosferę
  • imprezy integracyjne
  • służbowy samochód

Wymagania

  • ukończony I stopień studiów na kierunku budownictwo (inżynier budownictwa)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia
  • samodzielność
  • pracowitość, skrupulatność
  • chęć pracy w młodym zgranym i ambitnym zespole
  • komunikatywność
  • chęć rozwoju na polu budownictwa jednorodzinnego
  • prawo jazdy kat. B

Czekamy na wiadomość od Ciebie