Opinie

Dołącz do grona zadowolonych klientów z solidnymi domami

Trudzia: budowa domów
4.5
Na podstawie 19 opinii
powered by Google
EwelinaEwelina
10:45 23 Apr 22
Serdecznie mogę polecić współpracę z tą firmą, wszystkie prace zostały wykonane na wysokim poziomie oraz co ważne w terminie. Opiekunem naszej budowy był Pan Kamil bardzo rzeczowy i pomocny, współpraca z nim była bezproblemowa i zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc oraz doradztwo w nurtujących nas kwestiach. Firma godna polecenia.
Damian StickiDamian Sticki
19:03 09 Feb 22
Nie polecam, wszystko trwa bardzo długo, nie konkretni.
Piotr WięcekPiotr Więcek
10:30 11 Dec 21
Polecam firmę Trudzia. Poza kilkoma elementami, które raczej wynikały z obecnej sytuacji z dostępnością materiałów, wszystko było terminowo i profesjonalnie. Bardobry kontakt i podejście do klienta.
Christian WojtowiczChristian Wojtowicz
17:37 26 Sep 21
Polecam firmę Trudzia. Świetny kontakt z klientem i terminowość to rzadkość w branży. Trudzia jest idealną firmą dla inwestorów, szukających wykonawcy, który zajmie się kompleksowo tematem budowy domu: od projektu i pozwoleń po wykonanie do stanu deweloperskiego.
Tomasz StlTomasz Stl
10:24 08 Jun 21
Największą zaletą Tudzi jest dostępność i wzorowa komunikacja z klientem. Żaden telefon czy mail nie pozostał bez odpowiedzi.Jeśli chodzi o samą budowe:Firma działa na zasadzie generalnego wykonawcy i budowe realizuje poprzez podwykonawców. Ma to swoje wady i zalety. Nam to odpowiadało.Doradzili na etapie projektu, jak mozna ograniczyc koszty.Jednak w naszym przypadku w wycenie nie uwzględnili kosztów piasku do zasypania fundamentów, ktore okazały się dość znaczące. Informują o tym klienta, ale nie wspomnnieli, że jest to dość duża kwota. Uważam, że powinna zostać uwzględniona w wycenie. Nie wykonali również uziomu, co można było w miarę tanio zrobić przy fundamentach.Całość budowy była w porządku. Terminowość taka sobie. Raczej odrobinę po czasie niż przed czasem, ale to pewnie kwestia synchronizacji z innymi budowami. U nas, ostatecznie wszystko zostało zakończone znacznie po ustalonym terminie.Dom okazał się również jakies 5cm węższy niż wg projektu. Niby niewiele, ale jednak.Porządek na budowie: w trakcie budowy jak na śmietniku, ale na sam koniec ładnie posprzątane i wygrabiona cała działka.Skorzystaliśmy też z polecenia Trudzi jeśli chodzi o firme do okien/drzwi - wybraliśmy firmę Avantec i okazało się to porażką ( terminowość i poprawność montażu). Na szczęście Panowie z Trudzi pomogli nam z tą sprawą.Ściany proste, dach ładny, kominy zrobione dobrze. Poza kilkoma rzeczami, całkiem przyjmna współpraca. Mogę ich polecić.
js_loader

Zobacz także
Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz. Wykonujemy roboty częściowe. Sprawdź naszą ofertę. Skontaktuj się z naszym specjalistą. Dołącz do 211 zadowolonych klientów z solidnymi domami!

Relacje z budów

Bądź na bieżąco i śledź nas na instagramie

Instagram - co miesiąc relacja z innej budowy!

Zaufaj inżynierom - spotkaj się bezpłatnie z doradcą budowlanym

Wyceń budowę domu marzeń

WYCEŃ BUDOWĘ DOMUBezpłatna wycena
cta-img cta-img-mobile