Projekty domów

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych – sprawdź nasze propozycje

Specjalizujemy się w tworzeniu budynków mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu i parametrach technicznych. Oferujemy projekty domów:

  • parterowych,
  • piętrowych,
  • z poddaszem.

Wszystko zależy od indywidualnych wymagań inwestora oraz możliwości przestrzennych posiadanej przez niego działki. Jeśli Państwa marzeniem jest dom z balkonem, przestronnym salonem z wyjściem na taras czy dużymi przeszkleniami – wystarczy zajrzeć do naszego katalogu. Proponujemy duży wybór gotowych wzorów i zapewniamy, że z chęcią wprowadzimy do nich pożądane modyfikacje, aby ostateczna konstrukcja spełniała oczekiwania inwestorów.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję kompleksowej obsługi – od momentu wyboru konkretnego projektu, poprzez wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności, aż po budowę wymarzonego lokum pod klucz. Zobacz, jak działamy we Wrocławiu i okolicach!

Tworzenie projektów domów oraz inne usługi, które zrealizujemy dla Ciebie

W zakres naszej działalności wchodzi zarówno wykonywanie projektów domów, jak i pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na wizyty w urzędach i zmaganie się z wymaganą dokumentacją, nasi specjaliści wezmą ten obowiązek na siebie. Dzięki temu inwestorzy nie muszą poznawać wytycznych Prawa Budowlanego, kompletować papierów i umawiać się w kolejnych instytucjach. Dla nas to chleb powszedni – chętnie zrobimy to za Państwa.

Nasza firma zatrudnia profesjonalnych inżynierów budowy, którzy – po uzyskaniu zielonego światła w postaci pozwolenia na budowę – opiekują się całym procesem i dbają, aby wszystkie prace wykonywane były bezpiecznie i zgodnie z prawem. Kompleksowa koordynacja działań na placu budowy to gwarancja poprawnie wykonanej pracy, skutkującej solidną konstrukcją, która niedługo stanie się Państwa domem.

W zakres naszych prac wchodzą wszystkie działania niezbędne do postawienia budynku gotowego do zamieszkania. Realizujemy budowę od przygotowania podłoża pod fundamenty po wykończenie wnętrz, wraz ze wszystkimi instalacjami i przyłączami oraz pracami dekarskimi. Z chęcią doradzimy najlepsze rozwiązania w zakresie termoizolacji budynku i zoptymalizujemy pracę, aby jej efektem był dom idealny w dogodnej dla Państwa cenie.

Zamów projekt wymarzonego domu i zamieszkaj u siebie!

Jeśli posiadają Państwo działkę budowlaną we Wrocławiu i okolicach, zachęcamy do przejrzenia katalogu – przedstawione w nim gotowe projekty domów jednorodzinnych, parterowych i piętrowych są zróżnicowane, obejmują różną ilość pokoi, garaż na jeden lub dwa samochody, ewentualną adaptację poddasza.

Dostępny teren jest niewielki? Proponujemy również projekty małych domów – pomimo ograniczonego metrażu wdrażamy w nich sprytne rozwiązania, aby maksymalnie wykorzystać miejsce i stworzyć wygodną przestrzeń do zamieszkania. Doświadczenie, pasja i profesjonalizm towarzyszą nam podczas codziennej pracy, dlatego projektujemy nowoczesne, klasyczne, eleganckie oraz minimalistyczne budynki, które oddajemy w ręce klientów, aby stały się ich rajem na ziemi.

Przemyślane projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych, które Państwu proponujemy to starannie dobrana propozycja dla Klientów, którzy cenią wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Każdy projekt domu łączy w sobie zasady wysokiej funkcjonalności, atrakcyjnej estetyki i przemyślanej konstrukcji. Projekty staramy się dobierać tak, by Inwestor dostał możliwie jak najwięcej za jak najniższą cenę.

Dopasuj projekt domu pod swoje wymagania

Mimo iż powyższa oferta składa się z gotowych projektów domów, pozostawiamy naszym Klientom duże pole do personalizacji lokum. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje projektów pod względem układu pomieszczeń, a wybór systemu ogrzewania zostaje po stronie Inwestora. Wiemy, że każdy jest inny, dlatego podczas indywidualnych poprawek lub ulepszeń służymy pomocą i radą specjalistów.