Projekty domów

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych – sprawdź nasze propozycje

Specjalizujemy się w tworzeniu budynków mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu i parametrach technicznych. Oferujemy projekty domów:

Wszystko zależy od indywidualnych wymagań inwestora oraz możliwości przestrzennych posiadanej przez niego działki. Jeśli Państwa marzeniem jest dom z balkonem, przestronnym salonem z wyjściem na taras czy dużymi przeszkleniami – wystarczy zajrzeć do naszego katalogu. Proponujemy duży wybór gotowych wzorów i zapewniamy, że z chęcią wprowadzimy do nich pożądane modyfikacje, aby ostateczna konstrukcja spełniała oczekiwania inwestorów.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję kompleksowej obsługi – od momentu wyboru konkretnego projektu, poprzez wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności, aż po budowę wymarzonego lokum pod klucz. Zobacz, jak działamy we Wrocławiu i okolicach!

Tworzenie projektów domów oraz inne usługi, które zrealizujemy dla Ciebie

W zakres naszej działalności wchodzi zarówno wykonywanie projektów domów, jak i pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na wizyty w urzędach i zmaganie się z wymaganą dokumentacją, nasi specjaliści wezmą ten obowiązek na siebie. Dzięki temu inwestorzy nie muszą poznawać wytycznych Prawa Budowlanego, kompletować papierów i umawiać się w kolejnych instytucjach. Dla nas to chleb powszedni – chętnie zrobimy to za Państwa.

Nasza firma zatrudnia profesjonalnych inżynierów budowy, którzy – po uzyskaniu zielonego światła w postaci pozwolenia na budowę – opiekują się całym procesem i dbają, aby wszystkie prace wykonywane były bezpiecznie i zgodnie z prawem. Kompleksowa koordynacja działań na placu budowy to gwarancja poprawnie wykonanej pracy, skutkującej solidną konstrukcją, która niedługo stanie się Państwa domem.

W zakres naszych prac wchodzą wszystkie działania niezbędne do postawienia budynku gotowego do zamieszkania. Realizujemy budowę od przygotowania podłoża pod fundamenty po wykończenie wnętrz, wraz ze wszystkimi instalacjami i przyłączami oraz pracami dekarskimi. Z chęcią doradzimy najlepsze rozwiązania w zakresie termoizolacji budynku i zoptymalizujemy pracę, aby jej efektem był dom idealny w dogodnej dla Państwa cenie.

Wybierz wymarzony dom i zamieszkaj u siebie

Jeśli posiadają Państwo działkę budowlaną we Wrocławiu i okolicach, zachęcamy do przejrzenia katalogu – przedstawione w nim gotowe projekty domów jednorodzinnych, parterowych i piętrowych są zróżnicowane, obejmują różną ilość pokoi, garaż na jeden lub dwa samochody, ewentualną adaptację poddasza.

Dostępny teren jest niewielki? Proponujemy również projekty małych domów – pomimo ograniczonego metrażu wdrażamy w nich sprytne rozwiązania, aby maksymalnie wykorzystać miejsce i stworzyć wygodną przestrzeń do zamieszkania. Doświadczenie, pasja i profesjonalizm towarzyszą nam podczas codziennej pracy, dlatego tworzymy nowoczesne, klasyczne, eleganckie oraz minimalistyczne budynki, które oddajemy w ręce klientów, aby stały się ich rajem na ziemi.

Przemyślane projekty domów jednorodzinnych

Proponujemy starannie dobrane propozycja dla Klientów, którzy cenią wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Każda koncepcja łączy w sobie zasady wysokiej funkcjonalności, atrakcyjnej estetyki i przemyślanej konstrukcji. Projekty staramy się dobierać tak, by Inwestor dostał możliwie jak najwięcej za jak najniższą cenę.

Dopasuj projekt domu pod swoje wymagania

Mimo iż powyższa oferta składa się z gotowych projektów domów, pozostawiamy naszym Klientom duże pole do personalizacji lokum. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje pod względem układu pomieszczeń, a wybór systemu ogrzewania zostaje po stronie Inwestora. Wiemy, że każdy jest inny, dlatego podczas indywidualnych poprawek lub ulepszeń służymy pomocą i radą specjalistów.