Architekt Wrocław

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Projekty domów tworzone przez architekta

Architekci Wrocław

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie domów jednorodzinnych. Jako doświadczony wykonawca wiemy jak zaprojektować dom, który przy optymalnym koszcie spełni najwyższe wymagania. Od innych wyróżnia nas to, że nie tylko projektujemy ale i budujemy domy jednorodzinne. Dobry projekt to nie tylko parę kresek narysowanych przez architekta. Aby stworzyć dobry projekt od początku trzeba myśleć o wielu rzeczach na raz. Ważna jest koordynacja prac pomiędzy architektem, konstruktorem, geodetą i geologiem. Im więcej wie się na samym starcie tym mniej problemów napotka się w przyszłości.

Po pierwsze: koncepcja

Po otrzymaniu licznych wskazówek od Inwestora na temat wymarzonego domu oraz wysokości budżetu, który ma zostać przeznaczony na inwestycję możemy stworzyć pierwszą koncepcję budynku. Koncepcja zawiera ogólny wygląd domu oraz układ pomieszczeń i jest odwzorowaniem wymagań Klienta oraz wymogów związanych z miejscowym planem zagospodarowania terenu. W tym samym czasie na działce Klienta trwają badania geotechniczne pozwalające określić jakość gruntu oraz poziom wód gruntowych. Dzięki temu maksymalnie skracamy czas całego przedsięwzięcia. Już na etapie koncepcji określamy przybliżony koszt budowy domu, dzięki czemu Inwestor od początku wie na czym stoi.

Czas na projekt budowlany

Gdy Inwestor zaakceptuje koncepcję domu przechodzimy w fazę wykonania projektu budowlanego. Projekt budowlany zawiera jedynie te rysunki techniczne, które są potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę. Podczas wykonywania projektu budowlanego równocześnie kompletujemy wszystkie pozostałe dokumenty, które będą stanowić niezbędne załączniki wniosku o pozwolenie na budowę. W tym czasie współpracują ze sobą architekt, konstruktor i geodeta.

Wniosek złożony, jednak praca wre

Czas oczekiwania na wydanie pozwolenia na budowę jest czymś czego skrócić nie sposób. Jednak dzięki temu, że we wniosku znalazło się tylko niezbędne minimum zaoszczędziliśmy czas na jego przygotowaniu. Podczas oczekiwania kończone są szczegółowe rysunki wykonawcze elementów konstrukcji tworzone przez inżyniera.

Rozpoczynamy budowę

Po otrzymaniu pozwolenia na budowę nasz dział wykonawczy rozpoczyna prace budowlane. Na tym etapie praca architekta się kończy, jednak czasami może nam być jeszcze potrzebny. Na etapie budowy zawsze służy radą i opinią.

Oferta gotowych i sprawdzonych projektów

Jeżeli szukasz gotowych projektów domów sprawdź naszą ofertę. Wykonujemy je do stanu deweloperskiego. Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym.

Projekt architekta wrocław