Adaptacja projektu Wrocław

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Adaptacja  projektu  budowlanego polega  na  dostosowaniu go do lokalnych warunków  oraz  potrzeb  inwestora.

Adaptacja projektu – stwórz z nami indywidualny projekt domu

Jeśli znaleźli Państwo wymarzony projekt, którego nie ma w naszym katalogu, również możemy nawiązać współpracę! Zawsze chętnie poznajemy preferencje inwestorów i dokładamy wszelkich starań, aby ostateczna budowla była odzwierciedleniem ich wymarzonego domu. Wybierając inspirację spoza prezentowanej oferty, nie muszą Państwo rezygnować z naszych usług. Jedną z naszych specjalizacji jest bowiem kompleksowa adaptacja projektu, który dostosowujemy na wielu płaszczyznach do indywidualnych potrzeb klienta.

Zobacz, jak optymalizujemy projekt dla Ciebie

Każdy projekt budowlany wymaga przemyślenia szeregu aspektów technicznych, które muszą być precyzyjnie dopracowane, aby budowla była funkcjonalna pod każdym względem. Nie zawsze da się wybudować dom według wymarzonego schematu – wiele zależy od usytuowania działki, poziomu jej nasłonecznienia i możliwości przestrzennych. Naszym zadaniem jest dostosowanie Państwa projektu do warunków zastanych na konkretnej działce – dom musi bowiem spełniać wymagania zawarte w planie zagospodarowania terenu, a także odpowiadać na potrzeby inwestorów. Pogodzenie tych kwestii stanowi dla nas priorytet.

Do zakresu naszych usług należy:

  1. Przygotowanie wniosków:Adaptacja projektu
   • wniosek o odrolnienie gruntów (komplet dokumentacji)
   • wnioski o warunki przyłączy mediów
   • wniosek o zjazd na działkę (komplet dokumentacji wraz z projektem zjazdu)
   • wniosek o pozwolenie na budowę
  2. Dopasowanie konstrukcji budynku:
   • sprawdzenie konstrukcji  i dostosowanie jej do warunków lokalnych
   • dostosowanie fundamentów do dokumentacji geotechnicznej
   • w razie konieczności korekta rysunków fundamentów
  3. Dostosowanie instalacji:
   • instalacje sanitarne:
   • projekt zagospodarowania terenu
   • projekt przyłączy mediów
   • instalacje elektryczne:
   • projekt zagospodarowania terenu
   • charakterystyka energetyczna:
   • dostosowanie charakterystyki energetycznej budynku do warunków lokalnych

Adaptacja może wymagać częstych konsultacji z inwestorem w celu stworzenia optymalnych rozwiązań.

Dlaczego warto zdecydować się na adaptację projektu?

Każdy chce, żeby jego dom był wymarzonym miejscem do życia – to jedna z tych inwestycji, które ponosi się raz na wiele lat, a czasem na całe życie. Nic więc dziwnego, że pragną Państwo, aby każdy szczegół był dopracowany do perfekcji. Mając działkę we Wrocławiu i okolicach, warto zgłosić się do nas z wybranym przez siebie projektem domu, najtrafniej odzwierciedlającym Państwa preferencje. Często przeglądając portale branżowe, można natknąć się na inspirujące fotografie przedstawiające budynki o idealnych parametrach. Z radością podejmujemy się takich wyzwań, przenosząc sferę marzeń do realnej rzeczywistości.

Możemy sobie na to pozwolić, dzięki bogatemu doświadczeniu. Zgrana ekipa profesjonalistów zadba, aby dostarczony przez Państwa projekt mógł być zrealizowany na zakupionej działce i spełnił wymogi techniczne oraz użytkowe. Ograniczamy przy tym udział klientów w formalnościach – dbamy o dokumentację, aby zwolnić inwestorów z tego obowiązku.

Adaptacja projektu – cena ustalana indywidualnie

Ostateczny koszt przekształcenia projektu jest uzależniony od szeregu czynników – poziomu skomplikowania, niezbędnych do wprowadzenia zmian, zleconego zakresu prac. Należy podkreślić, że staramy się na bieżąco konsultować z Państwem wszelkie modyfikacje, jakie wdrażamy do dostarczonego nam wzorca, ponieważ tylko wtedy mamy szansę odpowiedzieć na zindywidualizowane potrzeby i osiągnąć wspólny cen – projekt wymarzonego domu, który chętnie dla Państwa wybudujemy.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich klientów planujących rozpoczęcie inwestycji we Wrocławiu lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu – z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie i zaadaptujemy posiadany przez Państwa projekt zgodnie z wymogami metrażowymi działki oraz konkretnymi wytycznymi przyszłych mieszkańców.