BADANIA GRUNTU DZIAŁKI BUDOWLANEJ WROCŁAW

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Wykonujemy badania geotechniczne gruntu

Badania gruntu, a właściwie badania geotechniczne to czynności badawcze wykonywane w celu ustalenia warunków geotechnicznych. Ich rezultatem jest dokumentacja geotechniczna, która określa charakter warunków gruntowych występujących na terenie planowanej inwestycji. Badania gruntowe są koniecznym etapem inwestycji.

Istotne informacje

Dzięki badaniom geotechnicznym można się dowiedzieć nie tylko o występujących rodzajach gruntów i grubości ich warstw. Ważnym elementem opracowania geotechnicznego jest poziom wód gruntowych. W przypadku domów jednorodzinnych to wody gruntowe najczęściej decydują o rozwiązaniach konstrukcyjnych fundamentów.

Badania gruntu

W ramach naszej działalności proponujemy wykonanie badań geotechnicznych na działce Inwestora. Uważamy, że szczególnie w przypadku okolic Wrocławia, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki są one konieczne i zalecamy je każdemu klientowi.

Zobacz także
Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz. Wykonujemy roboty częściowe. Sprawdź naszą ofertę. Skontaktuj się z naszym specjalistą. Dołącz do 211 zadowolonych klientów z solidnymi domami!

Relacje z budów

Bądź na bieżąco i śledź nas na instagramie

Instagram - co miesiąc relacja z innej budowy!

Zaufaj inżynierom - spotkaj się bezpłatnie z doradcą budowlanym

Wyceń budowę domu marzeń

WYCEŃ BUDOWĘ DOMUBezpłatna wycena
cta-img cta-img-mobile