Wyburzanie, rozbiórka budynków Wrocław

Rozbiórka budynków

Wykonujemy rozbiórki na terenie Wrocławia i okolic. Oferta rozbiórek skierowana jest do Inwestorów, którzy zainteresowani są wyburzeniem budynku na swojej działce budowlanej. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Wraz z rozbiórką nasza firma oczyszcza teren oraz wywozi odpady. Wyburzamy budynki wybudowane przed i po drugiej wojnie światowej.

Projekt rozbiórki budynku

Zgodnie z polskim prawem, przed rozpoczęciem robót rozbiórkowych konieczne jest stworzenie projektu. Firma Trudzia podchodzi kompleksowo do każdego zagadnienia, dlatego też oprócz realizacji robót wyburzeniowych pomaga w tworzeniu projektów rozbiórek.

Co po rozbiórce?

Jeżeli po rozbiórce planujesz budowę domu jednorodzinnego sprawdź naszą ofertę kompleksowej budowy domów. Na naszej stronie znajdziesz również sprawdzone projekty domów jednorodzinnych.

Zobacz także
Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz. Wykonujemy roboty częściowe. Sprawdź naszą ofertę. Skontaktuj się z naszym specjalistą. Dołącz do 211 zadowolonych klientów z solidnymi domami!

Relacje z budów

Bądź na bieżąco i śledź nas na instagramie

Instagram - co miesiąc relacja z innej budowy!

Zaufaj inżynierom - spotkaj się bezpłatnie z doradcą budowlanym

Wyceń budowę domu marzeń

WYCEŃ BUDOWĘ DOMUBezpłatna wycena
cta-img cta-img-mobile