DOM W AURORACH 17 (G2E)

Stan deweloperski z pozwoleniem na budowę i odbiorami


Powierzchnia użytkowa: 189,43 m2

Powierzchnia zabudowy: 159,35 m2

Minimalna szerokość działki: 23,5 m

Kąt nachylenia dachu: 37 o

Wysokość kalenicy: 8,48 m

dowiedz się więcej

O projekcie domu W AURORACH 17 (G2E)

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym. Bryła domu zwraca uwagę wykończeniem, które stanowi efektowną kompozycję jasnego tynku, struktury betonu oraz lamelowej okładziny drewnianej. Minimalistyczny charakter domu podkreśla dwuspadowy dach bez okapów.

Wizualizacje

Dom Aurory Wrocław bok

Rzuty

Dom Aurory Wrocław parter

1. Wiatrołap 3,38
2. Hol 10,98
3. Łazienka 2,92
4. Spiżarnia 1,52
5. Kuchnia 10,30
6. Salon + Jadalnia 29,51
7. Pokój 17,82
8. Garaż 34,93
9. Kotłownia 10,83

 

 

Dom Aurory Wrocław poddasze

1. Schody 4,10
2. Korytarz 12,48
3. Pokój 10,09
4. Pokój 9,94
5. Pralnia 4,85
6. Garderoba 4,78
7. Pokój 10,89
8. Garderoba 4,41
9. Łazienka 5,70


Przekrój

W budynku zaprojektowano dwustanowiskowy garaż, jego wysunięcie z bryły pozwoliło po przedłużeniu płyty stworzyć nad wejściem głównym nowoczesne zadaszenie. Tarasowa pergola dodaje strefie letniego wypoczynku klimatycznego wyrazu i stanowi atrakcyjną ozdobę elewacji ogrodowej. We wnętrzu mieszkańcy mają do dyspozycji komfortową strefę dzienną, której wrażenie przestronności potęguje otwarcie sufitu nad jadalnią. Takie rozwiązanie dało możliwość zastosowania w jadalni wysokiego przeszklenia, które w wyjątkowo efektowny sposób doświetla wnętrze. Przesuwne drzwi tarasowe w salonie zwiększają jego możliwości aranżacyjne i płynnie łączą z letnią strefą wypoczynku. Wielkość tarasu pozwala zaaranżować tutaj kącik kawowy oraz strefę relaksu z zestawem mebli ogrodowych. W kuchni optymalne warunki do przygotowania posiłków gwarantują obszerne blaty, można tutaj zastosować wysoką zabudowę, w projekcie przewidziano również spiżarnię. Zaprojektowany na parterze pokój może pełnić funkcję komfortowej sypialni dla gości, jej atutem jest bezpośrednie, szerokie wyjście na taras. Wygodę użytkowania domu zwiększa również zlokalizowana na parterze łazienka z prysznicem oraz połączenie wiatrołapu z zapleczem gospodarczym, co umożliwia szybki dostęp do garażu i kotłowni. Na poddaszu zaprojektowano dużą sypialnię rodziców, do której przynależy pojemna garderoba oraz dwa bardzo ustawne pokoje dzieci, posiadające dostęp do wspólnego tarasu, przewidzianego nad garażem. Ponadto, mieści się tutaj łazienka z narożną wanną, nowoczesnym prysznicem i zestawem umywalek, ogólnodostępna garderoba i obszerna pralnia. Ten projekt z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych trendów i oryginalnych rozwiązań przestrzennych.

Dom AURORY Wrocław
WYPEŁNIJ FORMULARZBezpłatna wycena

Do pobrania

Jaki jest zakres prac i co zawiera cena budowy domu?

Jak przebiega adaptacja projektu i dostosowanie go do Twojej działki oraz potrzeb?

Bestsellery

Najbardziej popularne isprawdzone projekty

Domy z tych projektów wielokrotnie budowaliśmy. Możesz zobaczyć je w galerii realizacji i mieć pewność wyboru. Sprawdź jaka jest cena budowy domu Wrocław.