O nas

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz. Wykonujemy roboty częściowe. Sprawdź naszą ofertę. Skontaktuj się z naszym specjalistą. Dołącz do 234 zadowolonych klientów z solidnymi domami!

Poznajmy się

O nas

Firma Trudzia to mieszanka dwudziestoletniego doświadczenia twórców z młodą dobrze wykształconą kadrą. Nasza działalność opiera się na więzach rodzinnych i wzajemnym zaufaniu. Spaja nas wiara, że uczciwość i rzetelność zawsze procentuje w przyszłości. Nasza ambicja i pracowitość pozwoliła nam stworzyć unikatowy produkt kompleksowej budowy domów.

Tworzymy zgrany zespół fachowców, którzy są w stanie zapewnić Klientom pełnowartościowe doradztwo oraz najwyższej jakości materiały i wykonawstwo. Oferujemy swoją pomoc podczas każdego etapu realizacji budowy, gdzie wszystkie podejmowane prace wykonywane są przez grono wyspecjalizowanych ludzi, a Ty masz pewność, że na końcu ujrzysz swój wymarzony dom!

Firma z Wrocławia

Nowe technologie oraz wysokiej jakości materiały pozwalają na budowanie wyjątkowo bezpiecznych, ciepłych i wygodnych domów. Nasza wyspecjalizowana kadra dba o poprawne wykonanie robót budowlanych. Usługa kompleksowej budowy domów proponowana przez naszą firmę wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów XXI wieku.

Odciążamy od żmudnych obowiązków. Inwestor nie musi już znać się na inżynierii budowlanej, a zarazem jest dobrze poinformowany przez naszych specjalistów. Dwudziestoletnie doświadczenie spowodowało wypracowanie przez nas sprawdzonych metod. Cała procedura budowy domu jest jasna i przejrzysta. Sprawdź ofertę naszej firmy i przekonaj się jak łatwo jest teraz zbudować swój dom marzeń!

Kadra specjalistów

13 inżynierów, 3 architektów, geodeta i geolog – wszyscy dbają o poprawność wykonanych prac. Dzięki stałej współpracy działu architektonicznego z wykonawczym możemy dokładnie zoptymalizować koszty wykonania budynku już w trakcie powstawania projektu. 

Dział obsługi klienta wyjaśni różnice pomiędzy materiałami, pomoże dobrać rozwiązania biorąc pod uwagę potrzeby Inwestora.

Zespół inżynierów budowlanych czuwa nad przebiegiem prac wykonawczych, pilnuje  również tego co najważniejsze – jakości robót. Każdy z opiekunów budowy jest także w bieżącym kontakcie z Inwestorem i Kierownikiem Budowy. 

Zaopatrzeniem inwestycji w materiały zajmują się osoby z działu logistyki, terminowość dostaw to dla nich priorytet.

Dlaczego my

wybudowanych domów we Wrocławiu i okolicach

klientów poleca nas innym

%

odbiorów częściowych wykonanych przez naszych inżynierów

zaadaptowanych projektów

Nasz zespół specjalistów

Poznaj eksportów, którzy pomogą Ci zbudować dom marzeń

Tomasz Kieliech

Członek zarządu, Dział Logistyki

Jakub Ziębacz

Inżynier budowy

Ewa Pogudz

Inżynier budowy

Tomasz Sarama

Inżynier budowy

Ilona Iskrzyńska

Asystent Architekta

Relacje z budów

Bądź na bieżąco i śledź nas na instagramie

Instagram - co miesiąc relacja z innej budowy!

Zaufaj inżynierom - spotkaj się bezpłatnie z doradcą budowlanym

Wyceń budowę domu marzeń

WYCEŃ BUDOWĘ DOMUBezpłatna wycena
cta-img cta-img-mobile