Koszt budowy domu

Pozwól nam wybudować Twój wymarzony dom

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów lub zamów indywidualny. Budujemy od projektu pod klucz.

Koszt budowy domu

Nasza firma pomaga oszacować koszt budowy domu na podstawie projektu. Koszt inwestycji to jedna z najważniejszych informacji jakiej potrzebujemy by zdecydować się na budowę domu. Nasi specjaliści są biegli w obecnych cenach materiałów i robót budowlanych. Potrafimy również oszacować koszty wynikające z wymogów prawnych.

koszt-budowy-domu

Ile kosztuje budowa domu?

Jeżeli jakiś projekt wpadł Ci w oko możesz sprawdzić ile będzie kosztować jego realizacja przez naszą firmę. Na podstawie przesłanych przez Klienta danych określamy wartość inwestycji i wyszczególniamy koszt wykonania poszczególnych etapów budowy. Pamiętaj, że im więcej informacji przekażesz naszemu doradcy tym dokładniejsza będzie wycena budowy domu.

Tani dom w budowie

Jedną z naszych propozycji jest przygotowanie optymalizacji kosztów budowy domu poprzez szereg zmian. Zmiany te są drobne, często nie wiążą się ze spadkiem jakości wykonanego domu, ale pomagają obniżyć koszty budowy. Gdy to nie wystarcza można zastosować tańsze materiały, które z reguły nie odbiegają od przyjętych norm jakościowych. Nasze doświadczenie pozwala nam dokładnie określić etap budowy czy element konstrukcji, który powoduje wzrost końcowej ceny inwestycji.

Sprawdzone projekty domów z cenami budowy (stan deweloperski) znajdziesz tutaj.